Plandeki

Plandeki Samochodowe

Plandeki Samochodowe

Przy produkcji plandek samochodowych korzystamy z najwyższej jakości materiałów. Dostępne są w pełnej palecie kolorów RAL. Plandekę wraz z reklamą wykonujemy zazwyczaj w ciągu 24h. Posiadamy najlepsze maszyny zgrzewające, profesjonalne maszyny do druku wielkoformatowego, laminator, który zabezpiecza wydruk przed słońcem oraz wykwalifikowaną kadrę.

Namioty Imprezowe

Namioty Imprezowe

Produkujemy namioty imprezowe, które świetnie nadają się na okoliczności organizowane w plenerze. Przy wykonywaniu takiego namiotu wykorzystujemy materiały, które posiadają certyfikat niepalności zgodny z polskimi normami. Na jego powierzchni można zastosować plandekę o wysokim stopniu przezroczystości, który sprawdza się przy tworzeniu tzw. szyby.

Banery Reklamowe

Banery Reklamowe

Banery reklamowe drukujemy na profesjonalnych maszynach. Dzięki nim mamy praktycznie nieograniczone możliwości przelania pomysłu plastycznego na realny baner. Gwarantujemy najwyższą jakość. Banery takie odpowiednio obrabiamy zgrzewając termicznie i okuwamy oczkami w zależności od życzenia klienta.

Plandeki Ochronne

Plandeki Ochronne

Plandeki są absolutnie wodoszczelne, odporne na promieniowanie UV, pleśń oraz grzyby. Służą do ochrony materiałów rolniczych, ogrodniczych, samochodów, łodzi, przyczep, wiat, basenów ogrodowych itp.. Wykonujemy takie plandeki na dokładny wymiar lub w standardowych rozmiarach.

Nasi klienci
  • Samasz
  • Domel
  • Continental
  • Platinum