Plandeki Ługowscy

Firma Plandeki Ługowscy powstała w 2000 roku, świadczy usługi sprzedaży, naprawy i serwisu plandek.

Wieloletnie doświadczenie sprawia,że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Ciągle udoskonalana linia technologiczna i rozwój powierzchni produkcyjnej wyniosły markę Plandeki Ługowscy na lidera branży w północno-wschodniej Polsce.

Siedziby firmy mieszczące się przy ważnych punktach transportu krajowego i międzynarodowego sprawiły, że główną częścią naszej działalności jest produkcja poszyć na samochody ciężarowe i dostawcze oraz obsługa firm transportowych z zakresu serwisu i naprawy plandek.

Produkcja

Wykonujemy plandeki, poszycia hal namiotowych, poszycia dachów, przykrycia ochronne na łodzie i sprzęt specjalistyczny, banery reklamowe oraz wydruk wielkoformatowy.

Realizacje

Technologia

Używamy materiałów i tkanin wyłącznie od zaufanych producentów, dzięki temu mamy pewność że nasz produkt będzie spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Technologia

Zapytania i oferty

Kontakt z nami

+48 666 147 147

Białystok

+48 736 313 313

Łomża

Wysoka jakość i wieloletnie doświadczenie

Nowoczesna technologia produkcji oraz kadra z wieloletnim doświadczeniem.

Jako jedna z nielicznych firm w Polsce posiadamy linie technologiczną opartą na maszynach zgrzewających tkaniny plandek w wysokich częstotliwościach. Najnowocześniejszy sprzęt oraz wykwalifikowana kadra pracowników gwarantują najwyższej jakości produkt. Przez 20 lat świadczenia usług wykonaliśmy tysiące realizacji i zyskaliśmy zaufanie licznych firm i instytucji.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu z naszymi handlowcami, gotowymi pomóc w każdej kwestii.