Zgrzewarki HF (wysokie częstotliwości)

Najistotniejszy w produkcji jest proces zgrzewania materiałów, to kluczowy element rzutujący bezpośrednio na jakość i trwałość naszych produktów.

Dzięki zastosowaniu urządzeń FIAB działających w technologi zgrzewania wysoką częstotliwością, połączenia materiałów tworzą silne i trwałe zgrzewy.

To co wyróżnia produkty wykonane w technologii HF to:

  • zgrzewany materiał jest podgrzewany od środka a nie powierzchniowo
  • brak zmarszczeń i nierównych powierzchni na zgrzanym materiale
  • zgrzewy trwalsze niż w jakiejkolwiek innej metodzie łączenia
  • szybki czas wykonania

Wykorzystana technologia sprawia,że otrzymane zgrzewy są co najmniej tak silne jak materiał, a nawet mocniejesze!

DGI PolaJET 3206

Wysoka jakość i trwałość druku to cechy, którymi charakteryzują się nasze plandeki.

Gwarantuje uzyskanie wysokiej prędkości druku do 72 m2/godz., przy szerokości zadruku wynoszącej do 3.20m. Dzięki zastosowaniu głowic SPECTRA NOVA 256 oraz systemu 6 kolorów drukarka PolaJET zapewnia bardzo wysoką jakość druku, nieosiągalną dla zdecydowanej większości ploterów formatu 3.20m druku na naszym rynku. Wydruki są odpowiednio trwałe i odporne na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych, dlatego też nie wymagają one dodatkowego zabezpieczenia.

Laminator płynny AQUA ELF

Wszystkie naszeplandeki są zabezpieczane laminatorem, aby zapewnić trwałość nadruku.

Laminatory płynne służa do zabezpieczenia wydruków solwentowych, w tym banerów i plandek. System zabezpieczenia płynnego dodatkowo wzmacia grfikę i daje jej lepszą ochronę przed środkami chemicznymi oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Zastosowanie: laminowanie wszelkich aplikacji na foliach, banerach i plandekach. Możliwość laminowania od 7 do 100 mikronów w zależności od użytego wałka. Szerokość – 3.20 m.

Kombajny zgrzewające

Pewność łączeń i zgrzewów zapewniają laminatory zapewniają Leister.

Posiadamy nowoczesne automaty do zgrzewania wiodącej marki Leister o szerokości zgrzewu 30mm, 40mm a nawet 50mm które gwarantują mocne połączenia.
Precyzyjna regulacja parametrów zgrzewania przekłada się na idealną jakość i estetyczne zgrzewy nawet na najtrudniejszych w obróbce materiałach.